IncelemeHaberleri

Türkiye'nin Dropshipping Devi "DROPEVİ"

AGİM GROUP E-TİCARET DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

Agim Group, iki genç girişimci Emircan Çakır ve Emre Daştan tarafından kurulan, Ankara merkezli bir e-ticaret firmasıdır. Günümüzde Ankara Merkez Ofisi ile birlikte toplamda 3 farklı lokasyonda hizmet veren Agim Group'un önceliği daima genç girişimciler olmuştur. Türkiye'de Dropshipping iş modülünün uygulanabilirliği ve dinamiği üzerine geliştirdikleri çeşitli projeler sayesinde stoksuz ve sermayesiz e-ticaret yapabilme imkanı sunmaktadırlar.

DROPEVİ

"Türkiye'nin Dropshipping Devi" sloganıyla çıktığı bu yolda e-ticaret'in B2B satışlarının yönetildiği tek platform olabilme vizyonu ile ortaya çıkmıştır. Özellikle pazaryerlerinde ürün satışı yapan birçok e-ticaret firmasının ihtiyacı olan; ürün çeşitliliği, hızlı kargolama, aktif destek hattı ve daha bir çok ihtiyaca yönelik hizmeti kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Dropevi tamamen ücretsiz bayilik hizmeti vermekle beraber e-ticaret üzerine eğitim ve danışmanlığında bulunduğu akademi/danışmanlık hizmetlerini de kullanıcılarına sunmaktadır. Türkiye'nin en uygun fiyatlı Dropshipping ürün tedarikçisi olma ünvanını elinde bulunduran Dropevi, tüm imkanlarını ve işleyişini bütün iş ortaklarına şeffaf bir şekilde paylaşmaktadır.

https://dropevi.com/

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

54
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.