IncelemeHaberleri

Kocaelili Genç Girişimci Emirhan Koçak: Sosyal Medya Uzmanı ve İnternet Girişimcisi

Emirhan Koçak, 25 Ağustos 2000'de Pendik'te dünyaya geldi. Aslen Ardahanlı olan Koçak, ilk ve orta öğrenimini Darıca'da tamamladı ve şu anda Kocaeli, İzmit merkezde yaşıyor. Üniversite öğrencisi olan Koçak, yaptığı projelerle tanınan bir kişi haline geldi.

Emirhan Koçak'ın teknolojiye olan ilgisi küçük yaşlarda başladı. Yalnızca yedi yaşındayken sürükle-bırak yöntemiyle ilk web sitesini yapmayı başardı. Daha sonra, bu web sitesini geliştirmek için önce HTML&CSS daha sonra PHP ve MySQL öğrenmiştir. Sosyal medya alanında aldığı eğitimlerle birlikte Sosyal Medya Uzmanı ünvanını almıştır.

Bugüne kadar birçok web sitesi projesi geliştiren Koçak, şu anda bir Sosyal Medya Projesi üzerinde çalışıyor. Ayrıca, EmirWeb İnternet Hizmetleri adı altında hizmet vermektedir ve birçok kuruluşa web tasarımı ve dijital pazarlama alanında danışmanlık hizmeti sunmuştur. Koçak'ın çalıştığı bazı kuruluşlar arasında Can Nakliyat, SCY Lojistik, Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği, Kocaeli Okyanus Spor Kulübü, Net Sihirbazı ve AMY Medya bulunmaktadır.

Koçak, kişisel web sitesi emirhankocak.com.tr üzerinden çalışmalarını ve projelerini paylaşıyor. Emirhan Koçak'ın girişimcilik ruhu ve teknolojiye olan tutkusu, gelecekte daha da başarılı projeler üretmesine ve teknolojinin gelişimine katkı sağlamasına yol açacaktır.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

68
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.