IncelemeHaberleri

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G İncelemesi

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G İncelemesi 00:00 - Giriş 3:30 - Nereye takacaklar? 5:58 - Güç kablosu nasıl? 7:15 - Ne kadarlık bir güç kaynağı lazım? 8:04 - İdeal güç kaynağı hangisi? 9:21 - Kartın genel yapısı nasıl? 11:51 - Soğutma performansı 12:40 - RGB aydınlatma 14:10 - 4070 Ti neden 192-bit? 22:13 - DLSS performansı nasıl? 24:30 - Diğer oyunların testleri 28:01 - Fiyatlar ve kapanış NVIDIA'nın 40 serisine en son eklediği GeForce RTX 4070 Ti ekran kartları, markalardan resmi çıkışını 5 Ocak'ta yaptı. Elimize geçen ikinci örnek olan MSI GeForce RTX 4070 Ti, MSI'ın Suprim serisinden. Yapı kalitesi olarak en üstün parça kalitesi ve soğutma sunuyor. Peki bu kart neden 192-bit? Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun > Web Sitemiz: TeknoSeyir Ailesi Kanalları: Otomobil Kanalımız: Otoseyir > Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter > Facebook > Instagram > iTunes > Haftalık Gündem Değerlendirmesi iTunes > Teknoloji ve Bilim notları TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir.com’un YouTube hesabıdır. En güncel ürün incelemelerine ve teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu kanaldan ulaşabilirsiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

577
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.