IncelemeHaberleri

Andor: Sezon 1 - İnceleme

Andor, Star Wars evrenini daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde karşınıza çıkarıyor. Direniş hareketinin filizlenmeye başladığı zamanları anlatan fantastik bir macera dizisi olan Andor’da, hem İmparatorluk’un gücünün arkasında olup bitenler, hem de bu gücün eziyet ettiği masumların hayatı işleniyor. Dizi bazen çok ağır ilerliyor, tempoyu nadiren yükseltiyor ama tempo yükseldiği zaman da dizinin daha önceki ağır ilerleyen ama eşit derecede ilgi çekici olan bölümlerinde işlenmiş olan hikayelerin vardığı sonuçlar gürültülü ve unutulmayacak aksiyon sahneleri ile izleyiciye sunuluyor. Andor bu yıl karşımıza çıkan en iyi dizilerden biri ve Star Wars’un uzun zamandır yaklaşmayı başaramamış olduğu bir noktaya erişiyor.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

635
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları IGN firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.