IncelemeHaberleri

Çocuklar için scooter! Ninebot ZING C10 Scooter inceleme!

Çocuklar için scooter! Ninebot ZING C10 Scooter inceleme! Elektrikli scooter’lar artık hayatımızdaki yeni ulaşım araçları olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. En genç editörümüz Kerem, çocuklar için üretilen Ninebot eKickScooter ZING C10 modelini inceledi. Ninebot eKickScooter ZING C10 inceleme! Ninebot eKickScooter ZING C10 satın almak için: Optimize edilmiş algoritması sayesinde gaz kelebeğine yanlış dokunmadan kaynaklanan tehlikeleri önleyen scooterın, 3 km/s ye hızı ulaşmadan motoru devreye girmiyor. 8 ile 14 yaş arasındaki genç kullanıcılar için üretilen Ninebot eKickScooter ZING C10 modeli yüksek elastik katı lastikleri ile düz olmayan yollarda riski en aza indiriyor. Maksimum 60 kilogram ağırlık taşıyabilen scooter en fazla 20 km/s hıza ulaşabiliyor. Dahili sensörlü dayanıklı ve güvenilir bir mekanik fren sistemi kullanan scooter, frenleme eylemi algılandığında gücü anında kesebilir. Sürücüler kolaylıkla zamanında fren yapabilir. 10 kilometre menzile sahip scooter, arka tekerlekte manuel fren ile birlikte güvenli mod, turbo modu ve seyir modu olmak üzere 3 farklı sürüş moduna sahip. Ninebot eKickScooter ZING C10 teknik özellikleri Scooter ağırlığı: 8,1 kilogram Maksimum 60 kilogram taşıma kapasitesi 8-14 yaş için uygun Maksimum hız 18 km/s Maksimum menzil 10 km 1 cm’lik engel ve 3 cm’lik boşluk aşma IPX4 sertifikası 3 saat şarj süresi 2500 mAh batarya 180W maksimum motor gücü, 120W nominal güç Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

100
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.