IncelemeHaberleri

Her şeyi çok farklı! - Asus Proart StudioBook OLED 16 5600 inceleme!

Her şeyi çok farklı! - Asus Proart StudioBook OLED 16 5600 inceleme! Asus'un yeni ve en güçlü bilgisayarlarından Asus Proart StudioBook OLED 16 5600 modelini inceledik. Satın almak için: ProArt Studiobook 16 OLED stüdyo dizüstü bilgisayar ile her zaman istediğiniz, ancak asla mümkün olduğunu düşünmediğiniz zahmetsiz yaratıcı deneyimi sunmak için üretilmiş. Sertifikalı, renk doğruluğu 16 inç 4K OLED HDR 16:10 ekran, güçlü AMD Ryzen 9 5900HX işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 3070 grafik kartı, büyük miktarda bellek, gelişmiş ultra hızlı depolama, mükemmel G/Ç bağlantı ve çığır açan yeni ASUS Dial ile yaratıcı uygulamalarınız üzerinde ultra hassas parmak ucu kontrolü, ProArt Studiobook 16 OLED, en iyi içerik oluşturucu dizüstü bilgisayarlardan. ProArt Studiobook 16 OLED, en zorlu, kaynağa en çok ihtiyaç duyan projeleri bile halletmeniz için ihtiyacınız olan tüm ham performansı sunuyor. Güçlü AMD Ryzen 9 5900HX işlemci, hızlı NVIDIA GeForce RTX 3070 grafik kartı, dünyanın en hızlı SSD’lerinden birine sahip. Dizüstü ayrıca 16 GB’a kadar yüksek hızlı RAM ile esnek bir bellek yapılandırmasına sahip. En üst düzey profesyoneller için tasarlanmış en üst düzey profesyonel dizüstü bilgisayar. Zahmetsiz çoklu görev için 8 çekirdekli ve 16 iş parçacıklı bir AMD Ryzen 9 5900HX işlemciyle güçlendirilen ProArt Studiobook 16 OLED, hayal gücünüzün yaratabileceği her şeyi yapabilir. Performans modunu etkinleştirdiğinizde daha da fazla performans elde edersiniz: bu, en iyi performansı elde etmek için fan hızı ayarını otomatik olarak ayarlayarak CPU gücünü sürekli 75 W’a veya geçici olarak 95 W’a yükseltebilir. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

88
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.