IncelemeHaberleri

İkisi bir arada robot süpürge! Yeedi Vac Hybrid inceleme!

İkisi bir arada robot süpürge! Yeedi Vac Hybrid inceleme! Hayatımızın yeni alışkanlıklarından olan robot süpürgeler, giderek daha yetenekli hale geliyor. Bu videomuzda, hem süpürge hem de paspas yapabilen Yeedi Vac Hybrid robot süpürge inceleme videosu ile karşınızdayız. Özellikleri neler? Yeedi Vac Hybrid robot süpürge inceleme! Yeedi Vac Hybrid satın almak için: Yeedi vac hybrid, çok yönlü bir robot elektrikli süpürge ve paspas olarak hem ıslak hem de kuru kirlerin üstesinden geliyor. Sizi yormadan zemininizi temiz tutmak için aynı anda hem süpürür, hem de paspaslayabiliyor. Görsel haritalama teknolojisi ile, evinizi tıpkı bir GPS gibi haritalamak için gelişmiş zemin takip sensörü ile kusursuz bir şekilde çalışıyor. Ultrasonik teknolojiyle güçlendirilen yeedi’nin gelişmiş halı algılama sensörü, temizleme yöntemini buna göre planlamak için zemin türünüzü akıllıca tanımlıyor. Halınıza paspas yapmaz ve vakum modunda halı üzerindeyken emiş gücünü otomatik arttırıyor. Yeedi Vac Hybrid teknik özellikleri Emiş Gücü: 2500Pa Su Deposu Kapasitesi: 240 ml Su Akış Seviyeleri: 3 Toz Haznesi Kapasitesi: 450 ml Boyut: 350 x 350 x 77 mm Pil Kapasitesi: 2600 mAh Çalışma Süresi: 110 dakika Şarj Olma Süresi: 4 Saat Halı Algılama: Var Otomatik Artan Emiş Gücü: Var Engelden Atlama Özelliği: 9 mm Kontol Edilebilirlik: Yeedi Uygulaması / Amazon Alexa / Google Asistan #robotsüpürge #yeedi #robot Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

68
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.