IncelemeHaberleri

Her yerinde sensör olan Dreame Bot L10 Pro akıllı robot süpürge inceleme!

Her yerinde sensör olan Dreame Bot L10 Pro akıllı robot süpürge inceleme! Son zamanlarda popüler olan temizlik robotları, yoğun iş temposu sebebiyle en büyük yardımcımız haline geldi. Evi en iyi temizleyen Dreame Bot L10 Pro akıllı robot süpürge incelemesi ile karşınızdayız. Dreame Bot L10 Pro akıllı robot süpürge inceleme! Dreame Bot L10 Pro satın almak için: Dreame Türkiye web sitesi: Dreame Türkiye Distribütörüne ulaşmak için: Dreame Bot L10 Pro robot süpürge ev temizliğini kolaylaştırıyor. Çalışma süresi 150 dakika olan robot süpürge, ihtiyacınız olan zamanı size sunuyor. Çarpma önleme özelliği ile kendisini ve çevresindeki eşyaları deforme etmeyi engelleyen Dreame Bot L10 Pro, 570 ml toz haznesi ile temizliğe ara vermeden bitirme imkânı sunuyor. Otomatik şarj özelliği sayesinde şarjı bitmeden şarj yuvasına dönüyor ve bir sonraki temizlik talebi için kendini yeniliyor. Islak mop özelliği ile alandaki tozların tamamını temizlemeye yardımcı oluyor. Dreame Bot L10 Pro akıllı robot süpürge teknik özellikleri - 4.000 Pa emiş gücü - 150 dk çalışma süresi - 65 dBA çalışma gürültüsü - 570 ml toz tankı - 270 ml su deposu - LiDAR sensör, 8 metre yarıçap ile tarama Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

78
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.