IncelemeHaberleri

Fitwatch X serisi inceleme! - Uygun fiyata çok özellik!

Fitwatch X serisi inceleme! - Uygun fiyata çok özellik! Hayatın her dakikasına değer veren, planlı yaşayan ve sağlığına dikkat eden insanların çok seveceği Fitwatch markasının Fitwatch X serisi akıllı saat modellerini inceledik. Fitwatch X akıllı saat inceleme! Fitwatch X akıllı saat modellerinden satın almak için: Hayatın her anına eşlik edebilen ve her saniye değişen modlara uyum sağlayabilen parçalar FitwatchX Series serisinde bir araya geldi. FitwatchX Series, hayatının her dakikasına değer veren, planlı hareket eden, sağlığına dikkat eden, hobi olarak spor yapmayan ve performansını takip eden kişiler için, kısacası hayatı dolu dolu yaşamayı tercih edenler için yaratılmış. Fitwatch FXS 2 ve Fitwatch FXR 2 akıllı saat modellerini inceledik. Ortak özellikleri dışıdna farklı kullanım amaç ve senaryolarına sahip saatler uygun fiyatı ile de kullanıcılar tarafından ilgi çekiyor. Öne çıkan özellikler (ortak özellikler): Saat üzerinden arama yanıtlama (tüm modellerde var) Uzun şarj süresi Strava entegrasyonu Sağlık takibi Uzaktan fotoğraf çekme Uyku takibi Sesli asistan Geniş kadran arayüz galerisi Detay çekimlerde saatlerin fiziki karşılaştırılması yapılabilir. Saatler şık, spor, klasik şeklinde yorumlanabilir. Fitwatch FXS 2 özellikleri 1,7 inç IPS ekran 24 saat kalp ritmi takibi Kan basıncı ölçümü Stres takibi 10 spor modu 200 mAh batarya Bluetooth 5.0 İşlemci: RTL8762D + BK3266 20-25 gün bekleme süresi / 7-10 gün kullanım süresi Fitwatch FXR 2 özellikleri 1,39 inç IPS ekran (yüksek çözünürlük) 24 saat kalp ritmi takibi Kadın sağlığı takibi Stres takibi Kan basıncı ölçümü Oksijen doygunluk ölçümü 9 spor modu 10-12 gün bekleme süresi / 5-7 gün kullanım süresi 260 mAh batarya Bluetooth 5.0 İşlemci: RTL8762DW + AC6963 Tüm modeller FTWX adındaki mobil uygulama ile çalışıyor. Uygulamaya saat kutudan çıkarıldığında ekranında yer alan QR kod ile, saatin menüsünde yer alan QR kod ile, kullanım kılavuzunda yer alan QR kod ile ya da doğrudan mobil aplikasyon mağazasında aratarak ulaşabilirsiniz. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

100
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.