IncelemeHaberleri

Neden herkes bu cihazı konuşuyor? - Philips Airfryer XXL Fritöz inceleme!

Neden herkes bu cihazı konuşuyor? - Philips Airfryer XXL Fritöz inceleme! En sevdiğiniz yiyecekleri çok az yağ ile veya hiç yağ olmadan, sıcak havayla kızartmanıza olanak tanıyan Philips Airfryer XXL Fritöz inceleme videosu ile sizlerleyiz. Philips Airfryer XXL Fritöz inceleme! Philips Avance Collection Airfryer XXL Fritöz satın almak için: Philips Airfryer XXL, yeni Fat Removal teknolojisi ile yiyeceklerin fazla yağdan arınmasını sağlayarak kendiniz ve aileniz için kızartma yapmanın en sağlıklı yolunu sunuyor. Anında ısı ve Rapid Airflow teknolojisi ile fırından 1,5 kat daha hızlı pişiriyor. Rapid Air teknolojisi, 7 kat daha hızlı hava akışı sağlayarak çıtır yiyecekler hazırlmanızı sağlıyor. Sıcak tutma modu ile uzun süreli yemeklerde yiyeceğinizi 30 dakikaya kadar ideal sıcaklıkta tutuyor. Çıkarılabilir, yapışmaz süzgeç parçasına sahip Airfryer, QuickClean sepeti sayesinde hızlı ve kolay bir biçimde temizlenebilir. Ayrıca yapışmaz kaplamalı sepet ve çıkarılabilir çekmece, bulaşık makinesinde yıkanabilme rahatlığı sunar. Tam boy kapasitesi sayesinde büyük ve lezzetli yemekleri daha kolay pişirebilirsiniz. Bütün bir tavuk, 1,4 kg’ye kadar kızartma pişirebiliyor. Büyük 7,3 L kapasiteli tavayla altı porsiyona kadar servis edebilirsiniz. Çok az yağ kullanarak veya hiç yağ eklemeden pişirmek için sıcak havayı kullanan cihaz; böylece %90’a kadar daha az yağ ile kızartma işlemi gerçekleştirebiliyor. Kızartma, fırınlama, ızgara, fırında kızartma gibi yöntemlerle yemek pişirebilir, hatta pişmiş yemekleri ısıtabilirsiniz. Quick Control düğmesi ile dondurulmuş patates, et, balık, bütün tavuk ve tavuk butlarının bir düğmeye basarak önceden ayarlanmış pişirme programı ile dijital ekran üzerinden pişirebiliyor. Philips’in NutriU uygulamasında Airfryer’a özel 350’den fazla yemek tarifi bulunuyor ve her zaman güncel tariflerle sizlere yeni lezzetler sunuyor. Philips Airfryer XXL Fritöz teknik özellikleri -Güç: 2225 W -Sepet kapasitesi: 1,4 kg -Sepet kapasitesi: 0,8 kg kızartma -Fat Removal teknolojisi -Anında açılır/ön ısıtma gerekmez -Arayüz: Dijital LED ekran -Sıcak tutma düğmesi -Ön ayar düğmesi -Programlar: 5 ön ayar -Sıcaklık ayar düğmesi: 40 – 200°C -Ürün ağırlığı: 7,99 kg Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

107
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.