IncelemeHaberleri

YOK BÖYLE GİMBAL! - DJI RS 3 & RS 3 Pro inceleme!

YOK BÖYLE GİMBAL! - DJI RS 3 & RS 3 Pro inceleme! Drone ve gimbal denince akla gelen ilk marka olan DJI’ın DJI RS 3 ve RS 3 Pro gimbal modellerini inceledik. DJI RS 3 ve RS 3 Pro modelleri ne sunuyor? İşte özellikleri! DJI RS 3 & RS 3 Pro inceleme! DJI RS 3, her ayrıntısıyla solo içerik oluşturuculara ve bağımsız ekiplere esnek ve verimli bir çekim deneyimi sunuyor. Hafif ve şık, daha yaratıcı özgürlük ve çoklu olasılıklar için profesyonel stabilizasyon ve verimli kontrol de sağlıyor. Yalnızca 1,3 kg (gimbal, pil tutacağı ve hızlı çıkarma plakaları dahil) ağırlığındaki RS 3, tek elle kolayca tutulabilirken, 3 kg yük kapasitesi, ana akım kameraları desteklemek için fazlasıyla yeterli. 24-70 mm F2.8 lensli Sony A7S3 veya Canon R5’i kolayca kaldırabiliyor. Daha da pürüzsüz sonuçlara ihtiyacınız olduğunda SuperSmooth modunu açın. RS 3, stabilizasyonu daha da geliştirmek için motor torkunu artıracak ve hızlı hareket eden senaryolarda veya 100 mm eşdeğeri odak lensleri kullanıldığında bile sabit çekimler sunacaktır. RS 3, 1080p/30fps HD canlı yayınları doğrudan bir mobil cihaza iletmek için Ronin Görüntü Vericisini kullanıyor. Bu vericinin maksimum iletim mesafesi 200 metre ve uçtan uca iletim gecikmesi 60 ms düşük. RS 3 Pro ise hiçbir kareyi kaçırmamak için hızlı başlamanıza olanak tanır. Üç eksen otomatik olarak açılır ve genişler, böylece saniyeler içinde çekime başlayabilirsiniz. Güç düğmesine bir kez bastığınızda eksenler otomatik olarak kilitlenip uyku moduna girerek şirketin hareket etmesini önemli ölçüde daha verimli hale getirir. Güç düğmesini basılı tutulduğunda ise otomatik olarak katlanıp ve kilitleniyor. RS 3 Pro’nun optimize edilmiş yapısal tasarımı, ağırlığının sadece 1,5 kg yani RS 2 ile aynı kalmasını sağlar (gimbal, pil tutuşu ve çift katmanlı hızlı serbest bırakma plakaları içerir), yük kapasitesi ise sağlam 4,5 kg’dir. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

124
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.