IncelemeHaberleri

KENDİNİ TEMİZLEYEN KULAKLIK! - LG Tone Free FP9 inceleme!

KENDİNİ TEMİZLEYEN KULAKLIK! - LG Tone Free FP9 inceleme! Güney Kore merkezli LG, yeni kablosuz kulaklık serisi Tone Free ailesini uzun bir zaman önce tanıtmıştı. Arama kalitesini artıran ve kendini temizleyen LG Tone Free FP9 inceleme videosu ile sizlerleyiz. LG Tone Free FP9 inceleme! LG Tone Free FP9 hakkında daha fazla bilgi: LG Tone Free FP9, aktif gürültü engelleme (ANC) ve kullanımdan sonra kulaklıkları temizlemek için UVnano bir şarj kutusu ile birlikte geliyor. Peki, LG Tone Free FP9’un UVnano teknolojili kutusunda ne var? Kutu, cihazlar şarj olurken UVnano teknolojisi sayesinde kulaklıkları temizleyecek. Üstelik yüzde 99’luk bir oranla. Şirket, kulak içi forma sahip yeni modellerin IP4X sertifikaları olduğunu da açıkladı. Bu özellik ise suya dayanıklı olduğunu gösteriyor. Böylece terleme ve yağmur gibi sorunlarla başa çıkabileceksiniz. Ayrıca kulak uçları hipoalerjenik silikondan yapıldı. Cihaz “Tak ve Çalıştır” özelliği barındırıyor. Performansına gelecek olursak, ANC kapatıldığında şarj başına 10 saat ve şarj haznesini eklediğinizde toplam 24 saat kullanım sunuyor. Ayrıca şarj çantasını Bluetooth kablosuz verici (yalnızca FP9) olarak kullanabileceksiniz. Bununla birlikte gürültü ortamlarda sağ kulaklığı el mikrofonu olarak kullanabilirsiniz. LG Tone Free 2021 serisi Meridian Audio ve 3D Sbund Stage ses teknolojisine sahip. Bununla birlikte cihazlar üç mikrofona sahip olacak. FP9, kömür siyahı, inci beyazı ve haze gold renk seçeneklerinde geliyor. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

122
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.