IncelemeHaberleri

Bunu hiç beklemiyorduk! - Mcdodo N1 kablosuz kulaklık incelemesi!

Bunu hiç beklemiyorduk! - Mcdodo N1 kablosuz kulaklık incelemesi! ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Mcdodo N1 kablosuz kulaklık inceleme videosu ile sizlerleyiz. ANC destekli kulaklık ne sunuyor? Mcdodo N1 kablosuz kulaklık inceleme! Mcdodo N1 kablosuz kulaklık satın almak için: Aktif gürültü, hibrit gürültü azaltma teknolojisi ve 35dB gürültü azaltma teknolojisine sahip Mcdodo N1, şarkıyı değiştirmek, duraklatmak ve ses ayarı yapmak için dokunmatik kontrollere sahip. Bluetooth 5.1 bağlantısı ile daha kararlı bir bağlantı ve 10 metreye kadar iletim mesafesi sunuyor. 3D biyonik ergonomik tasarım hafif kulaklıklar, daha az basınç uyguluyor ve kulak ağrısına yol açmıyor. Kulaklık toplamda 57.7 gram ağırlığında bulunurken, 600 mAh şarj kutusu kapasitesi ve her bir kulaklık ise 45 mAh. Sadece 10 dakika şarj ile 2 saate kadar kullanılan kulaklık, toplamda 1.5 saatte tam şarj oluyor. Mcdodo N1, ANC+ ENC, aktif gürültü engelleme ve çağrı gürültü azaltma teknolojisi sunan kaliteli bir kulaklık olarak, fiyatını da düşündüğümüzde ön plana çıkıyor. Mcdodo N1 teknik özellikleri: -Bluetooth Sürümü: 5.1 -İletişim mesafesi: 10m -Suya dayanıklı -Şarj süresi: 1.5 saat -Batarya: 600 mAh kutu, 45 mAh kulaklık (tek) -Çalışma zamanı: Oynatma süresi: 6 saat -Devam süresi: Kutusunda 25 saat boyunca kullanılabilir durumda kalıyor -Renk :Siyah Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

108
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.