IncelemeHaberleri

Ofise gelen en pahalı akıllı süpürge! Viomi Alpha 2 Pro inceleme!

Ofise gelen en pahalı akıllı süpürge! Viomi Alpha 2 Pro inceleme! Gelişen teknolojinin bizlere sunduğu en yeni hediyelerden biri de robot süpürgeler diyebiliriz. Elektrikli süpürgelerin belirli bir algoritmaya bağlı olarak insan etkileşimi olmadan çalışan uzantısı konumundaki cihazların kullanımı son zamanlarda bir hayli yaygınlaştı. Bu alanda öne çıkan Viomi Alpha 2 Pro akıllı robot süpürge incelemesiyle karşınızdayız. Güzel haberler: Alpha 2 Pro almak isteyenler SHIFTDELETEALPHA2PRO koduyla, üzerinden Viomi Alpha 2 Pro Akıllı Robot Süpürge’yi 600 TL indirimli olarak satın alabilirler. Viomi Alpha 2 Pro akıllı robot süpürge; yapay zekayla geliştirilen yüksek hassasiyetli dörtlü lidar lazer sensörleri bünyesinde barındırıyor. Böylelikle bulunduğu ortamı hızlı ve kapsamlı bir şekilde haritalandırarak çevredeki engelleri tespit edebiliyor. Süpürge, önünde bulunan iki lazer lidar sensörleriyle 70 ila 90 mm aralığındaki tüm engelleri algılıyor. Bu sayede ortamdaki terlik, kablo ve çöp kutusu dahil 150’ye yakın eşyayı otomatik olarak tanıyarak onlardan kaçınıyor. Viomi Alpha 2 Pro, yanındaki lazer sensörleriyle duvarlara ve eşyalara 1.5 cm kadar yakın temizlik sağlıyor. Öte yandan yukarıda da belirttiğimiz üzere 360 derece lazer tarama ve haritalama teknolojisi sayesinde bulunduğu ortamın haritasını oluşturuyor ve kapsamlı bir temizlik gerçekleştiriyor. Ürün, Otomatik Toz Boşaltma Ünitesi 2.0 ile temizlik sırasında elde edilen kirleri ve tozları boşaltırken ikincil bir toz oluşumunu da engelliyor. Ayrıca kullanıcılara bir ay boyunca toz boşaltma derdi olmadan steril bir temizlik deneyimi sunuyor. Viomi Alpha 2 Pro, rakiplerine kıyasla yüzde 60 daha kısa hava kanalına sahip. Bunun dışında üçlü filtreleme özelliğiyle hava kanalındaki istenmeyen maddelerin yüzde 95’lik kısmını bloke ederek temiz hava veriyor. Süpürme, paspaslama ve silmeyi aynı anda yapan robot süpürgenin emiş gücü 4000Pa. 5.200 mAh’lik pil ömrüyle de tek seferde 420 metrekarelik alanı temizleyebiliyor. Modelin elektrik kontrollü su haznesi de 320 ml kapasitesinde. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

143
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.