IncelemeHaberleri

Profesyoneller için en iyisi mi? - Rode NTH-100 kulaklık inceleme!

Profesyoneller için en iyisi mi? - Rode NTH-100 kulaklık inceleme! Profesyoneller için ses çözümleri sunan Rode markasının ilk profesyonel referans kulaklığı Rode NTH-100 inceleme videosu ile karşınızdayız. Rode NTH-100 kritik dinleme ve monitoring için benzersiz sonik performans ve üstün dinleme konforu sağlayan profesyonel bir kulak üstü kulaklık. Rode NTH-100 kulaklık inceleme! Birbirleri ile uyumlu olmaları için özellikle tasarlanmış sürücüleri sayesinde son derece doğru bir frekans cevabı ile detay ve netlik için optimize edilmiş mükemmel bir akustik tasarım bir araya getirilerek içerik üretme, müzik prodüksiyonu, miks ve audio edit, podcasting ve location recording için ideal bir kulaklık ortaya çıkarılmış. Rode NTH-100 satın almak için: Son derece kullanışlı Alcantra kulaklık pedleri ve CoolTech jel özellikle uzun kullanımlarda kullanıcıya maksimum konforu sunmaktadır. FitLok sistemi ise kafa bandının istenilen yere ayarlanıp kitlenebilmesini sağlayarak her kullanımda maksimum konforu elde ediyorsunuz. Rode NTH-100 teknik özellikleri Sürücü boyutu: 40 mm Çalışma türü: Dinamik Frekans: 5 Hz – 35 Khz Direnç: 32 ohm Duyarlılık: 110 db Maksimum giriş gücü: 1700 mW Ortam gürültü azaltma: 20 dBA Bağlantı türü: Çift TRRS Boyutlar: 80 x 190 x 188 mm Ağırlık: 350 gr Kutu içeriği: 1 x 2,4 metre kulaklık kablosu, 1 x 3,5 mm adaptör, 1 x saklama çantası, 1 x renkli kulaklık girişi tıpası Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

155
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.