IncelemeHaberleri

En iyi dikey süpürge olabilir! - LG CordZero A9 inceleme!

En iyi dikey süpürge olabilir! - LG CordZero A9 inceleme! Yeni bir kablosuz dikey süpürge önerisi ile karşınızdayız. LG markasına ait, kablosuz süpürgeden beklentilerinizi yükseltecek bu yeni model; uzun yıllar kullanıma uygun. Yıkanabilir filtre, farklı başlıklar ve yedek batarya gibi vazgeçilmez özellikleri olan LG CordZero A9 inceleme videosu sizlerle. LG CordZero A9 inceleme! LG CordZero A9K Kompresörlü Dik Süpürge satın almak için: Akıllı uygulama ile desteklenen yeni kablosuz süpürge; AEROSCIENCE Power Drive Nozzle teknolojilerine sahip. Bu özellikler sayesinde toz parçacıklar daha güçlü emiliyor ve parçalanıyor. Ürünün en dikkat çeken özellikleri arasında değiştirilebilir batarya var. Bu özellik sayesinde hem uzun yıllar kullanım hem de büyük evlerde etkin kullanım sağlayabiliyorsunuz. Normal modda başarılı süpürme sunan makineyi çift batarya özelliği ile uzun süre kullanabileceksiniz. Makineyi uzun ömürlü yapan bir diğer özellik yıkanabilir 5 kademeli filtre sistemi. Yıkanabilir filtreler toz taneciklerini 5 farklı boyuttaki tanecikleri özel olarak hapsediyor. 3 farklı şekilde şarj olan makineyi, duvara monte şeklinde saklayabilirsiniz. LG CordZero A9K Kompresörlü Dikey Süpürgenin 10 yıl motor garantisi bulunuyor. Farklı başlıkları sayesinde her alanda kullanabileceğiniz süpürgenin ayrıca uzayıp kısalan teleskopik kolu bulunuyor. LG CordZero A9K Kompresörlü Dik Süpürge teknik özellikleri: - Motor gücü: 400W - Batarya: 2 adet, 2,1A kapasite (adet) - Çalışma süresi (çift batarya ile): Turbo mod ile 12 dk, normal modda 80/60 dk, güç modunda 18 dk - Şarj süresi: 3,5 saat - Toz hazne kapasitesi: 0,4 Litre dolu, 0,2 Litre maksimum - Filtre tipi: 5 aşamalı, ek olarak ön filtre - Boru tipi: Teleskopik - LED: 3 beyaz LED - Ağırlık: 1,6 kg gövde, 0,3 kg boru - toplam 2,7 kg - Başlıklar: Halı, yatak, kompresör köşe ucu Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

156
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.