IncelemeHaberleri

realme yaparsa olur! - realme TechLife robot süpürge inceleme!

realme yaparsa olur! - realme TechLife robot süpürge inceleme! Akıllı telefon modelleri ile tanıdığımız üretici realme, bugün yeni bir alan için ürününü ortaya çıkardı. Artık evlerimizin olmazsa olmazı robot süpürge yaşamın ayrılmaz bir parçası oldu. realme TecLife Robot Süpürge inceleme videosu sizlerle. realme TechLife Robot Süpürge inceleme! ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, realme AIoT 1+5+T stratejisinin ürünü realme robot süpürge modelini inceliyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. realme TechLife Robot Süpürge satın almak için: realme’nin güçlü robot süpürgesi, LiDAR akıllı haritalama ve navigasyon sistemi ile bulunduğu alanı 360 derece lazer tarama ile yüzde 98 doğruluk oranı ile haritalayabiliyor. realme mobil uygulaması ile kontrol edilebilen robot süpürgeye temizleyeceği alanı, sanal duvar ekleme gibi komutları verebiliyorsunuz. Güçlü motoru ile engelleri rahatça aşan TechLife Robot Süpürge, 5200 mAh kapasiteli batarya, 600 ml toz ve 300 ml su haznesi ile toplamda 5 saate kadar ara vermeden temizlik yapabiliyor. 3000 Pa emme gücüne sahip süpürge ayrıca paspas da yapabiliyor. Akıllı Yüzey Adaptasyonu Teknolojisi ile bulunduğu yüzeyi gerçek zamanlı olarak tanımlayıp duvar köşesi ve halı gibi derin temizlik isteyen alanlarda hareket hızını düşürerek emme gücünü artırıyor. “Y” şeklinde paspaslama özelliği sayesinde paspas yaparken evinizi derinlemesine temizlerken, 55 dB çalışma sesi sayesinde oldukça sessiz çalışıyor ve şarjı bittiğinde veya temizliği tamamladığında otomatik olarak şarj istasyonuna yerleşiyor. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

139
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.