IncelemeHaberleri

Takside mobil ödeme nasıl yapılır? - BiTaksiPOS inceleme!

Takside mobil ödeme nasıl yapılır? - BiTaksiPOS inceleme! #BiTaksi #BiTaksiPOS #BiTaksiTemassızÖdeme #Mastercard Detaylı bilgi: Çevrimiçi ve temassız ödeme yöntemlerinin çeşitleri de kullanım oranları da global olarak hızla artıyor. 2013 yılından bu yana taksi arayan yolcularla, yolcu arayan taksileri bir araya getiren BiTaksi, Mastercard iş birliğiyle yeni ödeme çözümü BiTaksiPOS’u hayata geçirdi. BiTaksiPOS’a ilişkin detaylı bilgiye aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz. Yolcular için: Sürücüler için: BiTaksiPOS hizmeti ile BiTaksi kullanıcısı sürücülerin cep telefonları POS cihazına dönüşüyor. Yolcular artık taksiye ister yoldan isterse duraktan binmiş olsun, ödemelerini BiTaksiPOS aracılığıyla debit veya kredi kartlarını kullanarak temassız ve güvenle yapıyor. Sürücüler bozuk para taşıma, yolcular nakit taşıma veya ATM’ye uğrama derdinden kurtuluyor. Böylece hem yolcular hem de sürücüler zaman kazanıyor. Yeni hizmet ile sürücülere sağlanan bir diğer fayda ise işlem kazançlarının mevcut hesaplarına vade beklemeden günde 2 defa yatırılması. Ödemelerini BiTaksiPOS ile gerçekleştiren yolculara ise sektördeki en düşük komisyon oranlarıyla avantajlı ödeme sağlanıyor. Yolcular isterlerse ödeme sonrası sürücü uygulamasının ekranında çıkan QR kodu kendi telefonlarına okutarak bilgi fişine ulaşabiliyorlar. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

130
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.