IncelemeHaberleri

Çift türbinli ilk robot süpürge! Robovac X8 Hybrid inceleme!

Çift türbinli ilk robot süpürge! Robovac X8 Hybrid inceleme! Son zamanlarda popüler olan temizlik robotları, yoğun iş temposu sebebiyle en büyük yardımcımız haline geldi. Bu alanın yeni oyuncularından Anker Eufy Robovac X8 Hybrid akıllı robot süpürgeyi inceledik. Robovac X8 Hybrid robot süpürge ne sunuyor? ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, Anker Eufy Robovac X8 Hybrid robot süpürge modelini inceliyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Anker Eufy Robovac X8 Hybrid akıllı robot süpürge satın almak için: Anker Eufy Robovac X8 Hybrid akıllı robot süpürge, dünyanın ilk çift türbinle (motor) çalışan robot süpürgesi olma unvanına sahip. Süpürgenin sahip olduğu bir motor 2000 Pa gücünde, toplamda ise 4000 Pa’lık oldukça güçlü bir motora sahip. Hybrid yani melez olarak tasarlanan Anker robot süpürge paspaslama işlemini de yapıyor. Güçlü özellikleriyle ön plana çıkan ürün evinizin temizliği için paspaslama, süpürme ve temizleme işlemlerini başarıyla gerçekleştiriyor. Tek bir şarjla 180 dakika boyunca çalışabilen robot süpürge dakikada 1 metrekare alanı temizleyebiliyor. Sanal sınır özelliği sayesinde Robovac’ın gitmemesi gereken odaları belirleyebilirsiniz. Bu özellik süpürgenin çok karışık odalarda takılmaması ve hızla temizlik yapabilmesini sağlamak için önemli. RoboVac’ın 250 ml kapasiteli su haznesi, süpürme işlemini yaparken paspaslamayı da kolaylıkla yapmasını sağlıyor. Robovac, 140 dakika boyunca yerleri paspaslamayı sağlayacak suyu haznesinde tutuyor. Sert zeminlerde kullanılan ve kuru emiş türüne sahip olan robot süpürge sadece 60 desibel ses şiddetinde çalışıyor. Konuşma sesine yakın bir desibelle hareket eden temizlik robotu çalışırken sizi rahatsız etmiyor. Anker Eufy Robovac X8 Hybrid akıllı robot süpürge, 4 ayrı çalışma moduna sahip ve uygulaması üzerinden istediğiniz modu seçerek kullanabiliyorsunuz. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

136
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.