IncelemeHaberleri

Böyle bir grafik yok! - Horizon Forbidden West inceleme!

Böyle bir grafik yok! - Horizon Forbidden West inceleme! Horizon Zero Dawn 2017’de çıktığında hem oyuncular hem de inceleme yapanlar tarafından oldukça olumlu karşılandı. Aloy’un ilk macerasının dünyanın dört bir yanındaki oyuncular arasında bu kadar yankı uyandıracağı da tahmin edilmiyordu. Artan bu ilgi ve beklenti, ilk oyunu başarılı kılan her şeyin ikinci oyunda iki katı daha iyi olması gerektiğini ortaya koydu. Merakla beklenen Horizon Forbidden West incelemesi ile karşınızdayız! Horizon Forbidden West incelemesi! Sözü fazla uzatmadan bu heyecanlı ve grafikleri üst seviye oyunun incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler. Oyun 18 Şubat’ta piyasaya çıktığında bitki, canlı, insan kısacası canlı olan ne varsa ölümüne sebep olan bir kızıl felaketin ortasında, Alsoy ile dünyanın girdiği bu yıkımı durdurmaya çalışacaksınız. Tabi ki bu kolay olmayacak, zira ilk oyundan birkaç karakter de yeni oyunda yer alıyor. Ayrıca ilk oyunun finalini düşündüğümüzde Alsoy bu oyunda ne kadar olabilirse o kadar etkin bir karakter olacak. Oyunda ABD’nin ikonik yerlerini görecek olmamızın yanında daha geniş bir coğrafi olan bulunuyor. Farklı bitki örtüleri, iklim koşulları derken aslında içerisine kendinizi kaptıracağınız bir yapıt söz konusu. İlk oyunun geliştirildiği Decima motoru, bu sefer daha dinamik bir hale getirilmiş ve görsel/grafik açısından oyunculara üst düzey bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır. #horizonforbiddenwest, an itibarıyla PlayStation Store üzerinden ön siparişe açılmış durumda. Horizon’ın PS5’e yükseltilebilir PS4 versiyonu 599 TL, hem #ps4 hem de #ps5 versiyonunu içeren sürümü 699 TL ve ana oyunla birlikte özel oyun içeriği ile bonuslarının yer aldığı Digital Deluxe sürümü ise 789 TL fiyat etiketiyle oyuncuları bekliyor. Oyunun PS5 versiyonuna özel olarak daha hızlı oyun yükleme süreleri, DualSense’e özel adaptif tetik tuşları ve Haptic geri bildirim özelliği gibi yenilikler mevcut. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

166
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.