IncelemeHaberleri

En yakışıklı çalışma koltuğu! - xDrive Altay profesyonel koltuk incelemesi!

En yakışıklı çalışma koltuğu! - xDrive Altay profesyonel koltuk incelemesi! Bilgisayar başında uzun süre vakit geçiren ve rahatlığa düşkün olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan xDrive Altay profesyonel çalışma koltuğunu inceledik. xDrive Altay profesyonel çalışma koltuğu inceleme Dilerseniz sözü uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. xDrive Altay profesyonel çalışma koltuğu satın almak için: Oyuncu koltukları ile tanıdığımız xDrive markasının bu sefer daha profesyonel olarak tasarlanan Altay profesyonel çalışma koltuğunu inceledik. Bileşen olarak oldukça kaliteli bir yapısı bulunan koltuk, diğerlerinden farklı olarak kumaş kaplamaya sahip. Özellikle yaz aylarında terlemeyi önleyecek olan koltukta, dahili olarak boyun desteği yer alıyor. Bu destek raylı başlık teknolojisine de sahip. Hareketli başlık yukarı-aşağı hareket ederek boyun boşluğunuza tam oturur ve boynunuzda oluşabilecek ağrıları önleyerek boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı oluşumunun büyük ölçüde önüne geçer. Kolçaklar metal iç iskelet ve yumuşak dokunuşlu esnek PU malzemeden yapılmış. Ayrıca kendinize en uygun pozisyonu bulmanızı sağlamak için dört farklı yönde ayarlanabiliyor. Uluslararası SGS Bifma sertifikalarına sahip en üst kalite sınıfı olan 4Class amortisörleri yüksek basınçlarda 600.000 oturumda test edilmiş. Ayrıca 160 derece yaslanma özelliğine sahip yatay sırt mekanizması da verdiğiniz aralarda oldukça değerli bir özellik. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

180
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.