IncelemeHaberleri

Akıllı aydınlatmanın en kolay yolu! - LEDVANCE RGB ampul inceleme!

Akıllı aydınlatmanın en kolay yolu! - LEDVANCE RGB ampul inceleme! Artık evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız ve alıştığımız akıllı ev ürünleri giderek yaygınlaşıyor. Sizler için LEDVANCE Smart RGB LED ampulü inceledik. LEDVANCE Smart RGB LED ampul inceleme Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. LEDVANCE akıllı ampul satın almak için; Hepsiburada: Amazon: Temel olarak ürün özelliği Wi-Fi üzerinden dünyanın herhangi bir noktasından cihazların kontrol edilebilmesi olarak öne çıkıyor. Örneğin; tatile çıktığınızda güvenlik amaçlı akşamları ışıkları açabilirsiniz. RGBW ve 16 milyon farklı ara renk geçişleri ile istediğiniz ambiyansı sağlayabildiğiniz bu ampül, köprü-gateway gibi ara aparata ihtiyaç olmadan modem üzerinden eşleştirme ile kullanılabiliyor. Ürün Ledvance Smart+ Wifi uygulaması ile kontrol edilebiliyor ve Smart+ Wifi özellikli olduğu için otomasyon özelliklerine sahip. Uygulamaya girdiğinizde geri sayım, zamanlayıcı, biyoritm ve uyku-uyanma saati gibi aydınlatmanızı zamanlayabiliyorsunuz. Sabah uyandığınızda hava yağmurlu ve kapalı olabilir fakat siz haftanın istediğiniz günleri için uyanma saatinizde istediğiniz aydınlatma ambiyansını otomatik olarak aktive edebilirsiniz. Modem ve internet kapasitesine bağlı olarak 250 adet farklı cihaz bu ekosisteme bağlanabiliyor ve maksimum 50 adet aynı anda kontrol edilebiliyor. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

129
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.