IncelemeHaberleri

Logitech MX Master 3 inceleme! - Profesyoneller için üretilen mouse!

Logitech MX Master 3 inceleme! - Profesyoneller için üretilen mouse! Bilgisayar donanımları ile birçok kişinin tercih ettiği marka Logitech’in profesyonellere hitap eden MX Master 3 faresini kutusundan çıkardık ve inceledik. Logitech MX Master 3 inceleme! Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Logitech MX Master 3 satın almak için: Yeni mouse ve klavye ikilisi kullanıcıların çalışma şeklini değiştirmeyi hedefliyor. Logitech MX Master 3 sahip olduğu MagSpeed (Manyetik Hızlanma Özelliği) Kaydırma Tekerleği ile kullanıcısına ultra hız ve hassas kaydırma vaat ediyor. Üzerinde elektromıknatıslar bulunan model, binlerce çizgiyi saniyeler içinde sessizce kaydırmaya olanak tanıyor. MX Keys modeline baktığımızda ise bu modelin Logitech klavye modelleri arasındaki en iyi düşük profilli yazma deneyimi vaat ettiğini söyleyebiliriz. MX Master 3 Wireless Mouse modelinde 4.000 DPI yüksek hassasiyetli Logitech MX imzalı Darkfield sensör bulunuyor. Cam dahil tüm yüzeylerde çalışabildiği söylenen mouse, tam şarj ile 70 güne kadar dayanabiliyor. Ayrıca, yalnızca 3 dakika şarj olması tam gün süren bir batarya performansı vaat ediyor. MX Master 3, Windows, Mac ve Linux işletim sistemleriyle çalışıyor. Ayrıca aynı anda üç adede kadar Windows ya da Mac bilgisayar arasında Logitech Flow uygulaması ile kolayca geçiş yapabiliyor ve kontrol gerçekleştirebiliyor. Cihazı şarj etmek isterseniz USB-C hızlı şarj desteği bulunduğunu da belirtelim. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

144
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.