IncelemeHaberleri

Robot süpürgelerin abisi mi? - Grundig VCR 9031 robot süpürge incelemesi!

Robot süpürgelerin abisi mi? - Grundig VCR 9031 robot süpürge incelemesi! Ev temizliği konusunda giderek normalleşen robot süpürge teknolojilerinde rakiplerine göre daha uygun fiyatlı olan ve süpürme haricinde mop da yapabilen Grundig VCR 9031 akıllı robot süpürgesini inceledik. Grundig VCR 9031 inceleme! Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Grundig VCR 9031 satın almak için: Grundig akıllı robot süpürge, 360° lazer sensörü ve haritalama sistemiyle, evinizin haritasını en doğru şekilde kaydeder. Çok katlı evler için 5 adede kadar harita oluşturabilirsiniz.. Çok katlı evler için 5 adede kadar harita oluşturma, akıllı sistemle birlikte yasaklı alan ve sanal duvar oluşturabiliyor, oda ve alan seçimi yaparak belirli bölgeleri temizleyebiliyorsunuz. Mobil uygulama içerisinde manuel olarak odanın belli bir kısmını seçip, sadece o kısmı bile temizletebiliyorsunuz. Döner fırçaları ve dar kesitli başlığıyla sadece en küçük tozları ve evcil hayvan tüylerini çekmekle kalmaz aynı zamanda Mop özelliğiyle siler. 2 cm’ye kadar tırmanma özelliğiyle halılara takılmaz, yükseklik sensörü ile merdivenleri algılar, kendini düşmekten korur. Grundig VCR 9031 robot süpürgenin Türkçe arayüzlü kullanıcı dostu mobil uygulamasından tek tuşla evinizde temizliği başlatabilir, 150 dakikaya kadar kesintisiz temizlik sağlayabilirsiniz. Temizlik bittikten sonra yuvasına otomatik döner ve kendisini şarj etmeye başlar. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

148
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.