IncelemeHaberleri

Akıllı aydınlatmanın en uygun yolu! - Wiz akıllı ampul inceleme!

Akıllı aydınlatmanın en uygun yolu! - Wiz akıllı ampul inceleme! Artık evlerimizde de aktif bir şekilde kullandığımız akıllı ampul, akıllı şerit ve akıllı priz çözümlerinden olan Wiz markasının ürünlerini inceledik. Wiz akıllı ampul, akıllı şerit ve akıllı priz inceleme Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Wiz ürünlerinden satın almak için; Hepsiburada: Koçtaş: Günlük aktiviteleriniz için en uygun aydınlatmayı sağlayan geniş renk sıcaklığı aralığı sunan akıllı ampul ile konsantre olmak ve üretkenliği artırmak için soğuk veya gün ışığı rengi elde edebilir; rahatlamak ve rahat hissetmek için yumuşak, sıcak beyaz ışık kullanabilirsiniz. Ekstra bir köprü ya da hub cihazı gerekmeden, bulut teknolojisine erişimi sayesinde, internete bağlı olduğunuz her yerden mobil uygulama ile ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Wiz ampulun ana özelliği olan Sirkadiyen Ritim, ışıklarınızın gün boyunca güneş ışığının doğal geçişini taklit etmesini sağlar. Sabahları enerjinizi artırmak ve yoğun bir günün ardından rahatlamanıza yardımcı olmak için döngüsel aydınlatma düzenini uygulayabilirsiniz. Ayrıca Alexa, Hey Google, Siri kestirmeleri, IFTTT ve SmartThings ile sesli kontrol özelliği de bulunuyor. Wiz akıllı şerit teknik özellikleri: 1600 lümen parlaklık, 16 milyon renk destekli ve 10 metreye kadar uzayabilir. 15 bin saate kadar kullanım ömrü, 20W ampul dahil, ilk kurulum için Wi-Fi gerekli, köprüye ihtiyaç duymuyor. Alexa, Hey Google, Siri kestirmeleri, IFTTT ve SmartThings ile sesli kontrol özelliği. Wiz akıllı priz teknik özellikleri: 230W enerji verebiliyor, Wi-Fi ile uzaktan kontrol destekli, Alexa, Hey Google, Siri kestirmeleri, IFTTT ve SmartThings ile sesli kontrol özelliği. Uzaktan kapatma ve zamanlama özelliğine sahip. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

182
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.