IncelemeHaberleri

Çayı kendi kendine demleyen makine! - Beko DEM inceleme!

Çayı kendi kendine demleyen makine! - Beko DEM inceleme! Evden çalışma ve ofise dönüş dönemine girilen şu süreçte sabah güne güzel başlamanın önemi bir hayli arttı. Bu noktada elinizin altında size akıllı bir şekilde yardım eden Beko DEM CM 8058 I Çay Makinesi incelemesi ile karşınızdayız. Beko DEM Çay Makinesi satın almak için: Beko CM 8058 I DEM Çay Makinesi inceleme Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Beko DEM çay makinesinin özel demleme teknolojisi, çayınızı otomatik olarak demler, çay yapraklarını tam zamanında demden ayırır. Böylece çayınız uzun süre tazeliğini korur. Özel su transfer sistemi sayesinde su ısıtıcısı haznesine koyulan suyu otomatik olarak demleme haznesine aktarır. Böylece çayınızı el değmeden sizin yerinize otomatik olarak demler. Siyah çayın demini 1 saate kadar, bitki çaylarını ise 30 dakikaya kadar sıcak tutar. Ayrıca zamanlama özelliği sayesinde, çayınızı otomatik olarak demleyerek önceden ayarladığınız saatte hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Çay demleme sürecinizi HomeWhiz akıllı telefon uygulaması üzerinden başlatabilir ve Bluetooth teknolojisi ile uzaktan takip edebilirsiniz. Çayınızın istediğiniz saatte hazır olacak şekilde erteleme ayarını telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz. Farklı türdeki bitki çaylarının ideal demleme koşullarına tarif bölümünden ulaşabilir, makinenize yeni çay tarifleri yükleyebilir ve beğenilerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Beko DEM CM 8058 I teknik özellikleri Güç: 1800 W Demlik Kapasitesi: 0.8 L Su Isıtıcı Kapasitesi: 1.8 L Demlik Malzemesi: Kırılmaya Karşı 4 Kata Kadar Dayanıklılığı Arttırılmış Cam Ürün Rengi: İnoks – Cam Sesli Uyarı: Var Otomatik Çay Demleme Özelliği: Var Su Isıtıcı Malzemesi: Paslanmaz Çelik Su Seviye Göstergesi: Var Otomatik Kapanma: Var Sıcak Tutma Özelliği: Var Zamanlama Özelliği: Var Kırılmaya karşı dayanıklı cam demlik: Var Ağırlık: 4.2 kg Yükseklik: 29 cm Derinlik: 23 cm Genişlik: 41.5 cm Diğer özellikler: Kireç Filtresi, Kordonsuz Kullanım, Gizli Rezistans Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

169
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.