IncelemeHaberleri

Oppo Enco Free2 kulaklık inceleme! - 999 TL fiyatı verelim mi?

Oppo Enco Free2 kulaklık inceleme! - 999 TL fiyatı verelim mi? Türkiye’de satışa çıkardığı uygun fiyatlı kulaklıkları ile bilinen Oppo’nun Enco Free2 kablosuz kulaklığını kutusundan çıkardık ve inceledik. Oppo Enco Free2 inceleme Dilerseniz sözü fazla uzatmadan editörümüz Furkan Karaca’nın incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler. Oppo Enco Free2 satın almak için: Kablosuz kulaklıklar gün içerisinde oldukça verimli olabiliyorlar. Kulak içi kablosuz kulaklıklar ses kalitesi, şarj süreleri ve konforu ile ön plana çıkıyor. Ülkemizde satışa çıkan Oppo Enco Free2, tüm gün kesintisiz müzik dinlemeyi sunabiliyor. Enco Free2, 30 saatlik bir müzik çalma süresine sahip. Tüm gün kesintisiz bir şekilde müzik dinlenebiliyor. Üçlü mikrofon çağrı gürültüsü engelleme, 42 dB derin kişiselleştirilmiş aktif gürültü engelleme, otomatik bağlantı ile mobil kullanımı yoğun olanlara hitap ediyor. Kulaklıkların kendi şarjı ile 6,5 saat müzik dinlemenizi sağlayabileceği ve kutusu yanınızdaysa bu sürenin 30 saate kadar çıkabileceği belirtiliyor. Piyasadaki TWS kulaklıklar ayrı ayrı bir BT bağlantısı gerçekleştirirken, Enco Free2 her iki kulaklık için aynı anda BT bağlantısı gerçekleştiriyor. Ayrıca kulaklığın IP54 toz/suya dayanıklılık sertifikası ve dokunmatik kontrolleri bulunuyor. Oppo Enco Free2 teknik özellikleri Hoparlör ünitesi: 10 mm dinamik sürücü Sürücü hassasiyeti: 103 dB±3dB @ 1kHZ, 42 dB Derin Kişiselleştirilmiş Aktif Gürültü Engelleme Frekans yanıt aralığı: 20 Hz – 20 kHz Mikrofon hassasiyeti: -38 dBV/Pa Bağlantı: Bluetooth 5.2 Batarya: 41 mAh (kulaklık) / 480 mAh (şarj kutusu) Çalma süresi (ses seviyesi %50 olarak ayarlandığında): ANC etkin: 4 saat (kulaklıklar) / 20 saat (kulaklıklar + şarj kutusu) ANC devre dışı: 6,5 saat (kulaklıklar) / 30 saat (kulaklıklar + şarj kutusu) Yeniden şarj etme süresi: 1,5 saat (kulaklıklar + şarj kutusu) Şarj portu: USB Type-C Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

170
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.