IncelemeHaberleri

Arzum Robotek X2 Akıllı Robot Süpürge İnceleme - Türkçe uygulama ile kullanması kolay!

Arzum Robotek X2 Akıllı Robot Süpürge İnceleme - Türkçe uygulama ile kullanması kolay! Piyasada son dönemlerde birçok akıllı robot süpürge modelleri mevcut. Ancak Arzum Robotek X2 modeli, GYRO teknolojisi ile daha farklı özellikler sunuyor. Arzum Robotek X2 akıllı robot süpürge inceleme Dilerseniz sözü uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Arzum.com.tr : Trendyol: 4 yıl garantiye uzatmak için: GYRO (Akıllı Navigasyon ve Geçici Haritalama) Teknolojisi ile anlık haritalar oluşturan Robotek, bu teknolojiyle temizlenen yerlerden tek seferde geçerek temizliği çok daha kısa sürede tamamlıyor. Diğer LDS’li robotlarda harita çıkarma modelinden farklı olarak anlık bir şekilde tarama yapıp temizlik de yapabiliyor. Robot süpürgede 2 adet yan fırça, roller, vakum ve mop modları bulunuyor. Bunun yanı sıra 2000 kpa yüksek emiş gücü ile en ince tozları çekip temizleyebiliyor. 17 mm’ye kadar yükseltileri aşabilen bu temizlik robotu düşme, darbe sensörü, jiroskop ve yük sensörü gibi teknolojilere de sahip. Mobil uygulama haricinde uzaktan kumanda ile de yönetebilen Arzum Robotek X2, 65 db ses seviyesinde çalışıyor. Cihazın sahip olduğu batarya ise 2600 mAh kapasitede bulunuyor. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

236
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.