IncelemeHaberleri

Temizliğin yeni teknolojisi elimizde! - Karcher FC 7 inceleme!

Temizliğin yeni teknolojisi elimizde! - Karcher FC 7 inceleme! Avrupa’da oldukça sık kullanılan temizlik aletlerinden biri olan Karcher’ın FC 7 kablosuz zemin temizleme makinesini ve temizlik ürünlerini inceledik. Karcher FC 7 inceleme Dilerseniz sözü uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Karcher FC 7 satın almak için: Karcher derin temizleme deterjanı satın almak için: FC7 Kablosuz zemin temizleyici, hem kuru hem de ıslak gündelik kiri tek bir adımda toplayabiliyor. Silmeden önce süpürmeye gerek yok, bu da tasarruf ve kolaylık sağlıyor. Ters dönüşlü dört silindir teknolojisi, zeminler arasında sorunsuz bir şekilde kayarken yüksek kir giderme ile hızlı ve etkili temizlik gerçekleştiriyor. Saç filtresi sayesinde küçük kıl, tüy, saç gibi şeyler sorunsuz çekilebiliyor. Geleneksel paspaslara kıyasla yüzde 20’ye kadar daha iyi temizleme performansı sağlar. Zemin temizleyicide hem temiz su deposu hem de atık su deposu olduğundan, kova sürükleme zahmeti de bu sayede geçmişte kalıyor. Ayrıca, silindirler sürekli olarak temiz su ile ıslatılır ve kirli su doğrudan atık su tankına düşer. Bu sayede kirli su ile herhangi bir temas olmuyor. Silindirlerin su hacmi ve dönüş hızı zemine uyacak şekilde iki temizleme modunda ayarlanabiliyor. İnatçı kirlerle mücadele etmek için bir güçlendirici mod da tercih edilebiliyor. Cihaz pilinin çalışma süresi 45 dakika ve yaklaşık 135 m²’lik bir alanı temizlemek için yeterli. Cihaz tüm sert zeminler (fayans, parke, laminat, PVC, vinil) için uygundur. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

teknoloji, bilgi, bilişim, internet, bilgisayar, yazılım, donanım, programlama, veri, siber güvenlik, cloud, mobil, IoT, kodlama, AI, Machine Learning, veri analitik, big data, blockchain, programlama dilleri, sosyal medya, cihazlar, yazılım geliştirme, veri merkezi, sanal gerçeklik, kablosuz ağlar, internet of things, dijital, e-commerce, web tasarım, veri depolama, veri yönetimi

178
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@incelemehaberleri.com.tr

incelemehaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.